Przejdź do treści
//psprint.pl/wp-content/uploads/2020/01/ps_print_o_firmie_1-scaled.jpg

PSprint to wielkoformatowa drukarnia cyfrowa

Firma mieści się w Warszawie i oferuje szeroką gamę usług w dziedzinie reklamy, ale także wydruk materiałów na użytek własny np. w celu dekoracji wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą OFERTĄ USŁUG firmy.

 

DEWIZA
Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy klient miał wcześniej styczność z usługami drukarni wielkoformatowej i może nie poruszać się biegle w świecie poligrafii. Pragniemy by z naszą pomocą otrzymał to, czego naprawdę potrzebuje i co najlepiej trafi w jego gusta. Angażujemy się w każdy realizowany projekt, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej oryginalnym pomysłom klientów, chętnie realizujemy nietypowe zlecenia.

DZIAŁALNOŚĆ
Celem firmy PSprint jest zapewnienie najwyższej jakości usług, profesjonalnej obsługi oraz szybkiej realizacji składanych zamówień. Tworzymy reklamy i inne produkty w oparciu o wysokiej klasy druk, a także gwarantujące satysfakcję materiały. Działamy na sprawdzonym sprzęcie marki Roland, bardzo cenionym na rynku poligrafii.

ZESPÓŁ
Zespół PSprint to ludzie posiadający duże doświadczenie w branży druku wielkoformatowego. Na tle innych firm wyróżniają się dużym zaangażowaniem w pracę, a także pozytywnym nastawieniem do klienta. Zespół zapewni Państwu kompleksową obsługę od etapu projektu do produktu końcowego gwarantując przy tym miłą atmosferę i służąc radą. Wspólnie wypracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

//psprint.pl/wp-content/uploads/2020/01/litery_3d_oferta.jpg
//psprint.pl/wp-content/uploads/2020/01/scianka_oferta.jpg